Вічна пам'ять та слава Герою!

Страшна війна забрала ще одного Героя. 4 березня 2023 року, боронячи українську землю від ворога, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Бударки, Харківської області, загинув командир 1 стрілецької роти однієї із військових частин Збройних Сил України Іван Михайлович Варчук.

Про це повідомляє Сокирянська міська рада.

04 квітня Герою мало виповнитись 40 років…..

У 2005 році Іван Михайлович Варчук успішно закінчив навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті (нині ЗВО «ПДУ») за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Усе своє життя Іван Михайлович присвятив роботі на благо людей. Майже 18 років працював на різних посадах у Сокирянській районній державній адміністрації та міській раді. З 2020 року був депутатом Сокирянської міськради та начальником відділу муніципальної інспекції.

З перших днів війни, залишивши вдома дружину та двоє маленьких дітей, Іван Варчук став на захист рідної землі від ворога.

Ректорат, профком, навчально-науковий інститут бізнесу і фінансів та уся університетська спільнота висловлюють щирі співчуття сім’ї загиблого героя. Нехай добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Інформацію підготувала

завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Алла ЧИКУРКОВА