Урочистості до Дня працівників сільського господарства в Україні і Міжнародного дня студента та Дня студента в Україні

Україна, країна з величезним аграрним потенціалом, знаходиться перед викликом, який випробовує її силу та стійкість – війна. В умовах воєнного конфлікту сільське господарство стає не лише фундаментом економіки, але й символом внутрішньої сили та невгамовної волі.

Українські фермери, вкладаючи всю свою душу у кожну посіяну насінину, стають справжніми героями свого часу. Об'єднуючись, щоб створити живі оази економічної стабільності в серці воєнного лиха, замість відступу, вони обирають стійкість.

Уже традиційно, в третю неділю листопада ми щорічно відзначаємо професійне свято аграріїв нашої країни. Це свято людей, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Напередодні свята 16 листопада 2023 року у Закладі вищої світи «Подільський державний університет» відбулися урочистості з нагоди двох важливих подій – Дня працівників сільського господарства України та Міжнародного дня студента та Дня студента в Україні.

Ректор університету Володимир ІВАНИШИН відзначив важливість обох свят і висловив подяку усім, хто своєю працею та зусиллями приносить користь розвитку аграрного сектору та освіти в Україні.

Почесною грамотою Кам’янець-Подільської міської ради було нагороджено проректора з навчально-науково-виробничих питань розвитку і адміністративно-господарської діяльності Валерія ЧАПАЯ за багаторічну сумлінну працю, підготовку висококваліфікованих кадрів для аграрної галузі та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Грамотами ректора університету були відзначені науково-педагогічні працівники та працівники університету, які багаторічною та сумлінною працею довели свій професіоналізм.

Не менше уваги було приділено студентам. Кращі здобувачі були відзначені грамотами ректора за високі навчальні досягнення, активну участь у громадському житті та внесок у підвищення престижу навчального закладу.

Голова первинної профспілкової організації співробітників та студентів ЗВО «ПДУ» Світлана ЛІЩУК привітала усіх присутніх із Днем працівників сільського господарства та Днем студента і також вручила грамоти та подяки.

Ця церемонія вручення грамот була не лише визнанням індивідуальних досягнень, але й вираженням вдячності за колективний труд, який є тим фундаментом, на якому ґрунтується успіх університетської спільноти.

На завершення заходу ректор університету висловив слова вдячності та підтримки всім працівникам університету за їхній внесок у розвиток навчального закладу та вірність величній справі освіти.

Впродовж дня на площі перед головним корпусом університету працював ярмарок продукції від виробника. До ярмарку також долучились студенти Відокремленого структурного підрозділу «Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», які представили на ярмарку свої смаколики. Учасники студентсько-волонтерської пекарні «Смаколики для ЗСУ» передали до Музею хліба ЗВО «ПДУ» тематичну карту України, випечену студентами. Усі кошти з продажу своїх виробів, студенти коледжу передали адміністрації університету для потреб ЗСУ.

 

В.о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку

Наталія УКРАЇНЕЦЬ