Світла пам’ять! Хмельниччина втратила ще одного Героя…

 

Знову втрата. Знову до Небесного війська приєднався ще один Герой… Цю гірку звістку повідомляє у своїх соцмережах Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

В боротьбі за Україну, за мирне небо над нашими головами, віддав своє життя солдат, бойовий медик взводу вогневої підтримки 82 бригади, наш колега – Ковалішен Микола Миколайович – випускник факультету ветеринарної медицини Подільського державного аграрно-технічного університету.

Микола Миколайович народився та зростав в селі Митинці, Красилівського району. Навчався у місцевій школі та, після її закінчення, у 2004 році, вступив до факультету ветеринарної медицини ПДАТУ (нині Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»), який успішно закінчив у 2010 році та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліста» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

Працював завідувачем Яворовецької дільниці ветеринарної медицини Красилівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

З 11 січня 2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України.

13 серпня 2023 року в районі населеного пункту Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області ворожа куля забрала життя нашого Героя.

18 серпня, Красилівська громада прощалася з Миколою Миколайовичем. Заупокійну молитву проведено в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України. На площі Незалежності, відбувся мітинг-реквієм за загиблим Захисником.

  Ректорат, профком та вся університетська спільнота висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою!

 Пресс-центр ЗВО «ПДУ»
за інформацією соціальних мереж