Разом у єдності і пам'яті

Співчутливість, пам'ять та єднання стали основними елементами заходу, які відбулися в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» з нагоди Дня  Героїв Небесної Сотні. Цей день, що щорічно вшановується у всій країні, має особливе значення для українського народу, який пам'ятає та вшановує загиблих героїв, які стояли на Майдані під час Революції Гідності.

В університеті цей день став важливим символом єдності та вшанування тих, хто пожертвував своїм життям за мрію про краще майбутнє України.

19 лютого 2024 минула десята річниця загибелі активіста Євромайдану, Героя України, Героя Небесної сотні, Дмитрія ПАГОРА – студента закладу вищої освіти «Подільський державний університет», який посмертно нагороджений орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до України».

Вшанувати пам'ять Дмитрія та його побратимів прийшли представники ректорату, Студентського парламенту, профкому, здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники та співробітники університету.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні є не лише вшануванням загиблих, а й згуртуванням тих, хто продовжує боротьбу за краще майбутнє України.

В.о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку
Наталія УКРАЇНЕЦЬ