ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ КОНСТРУКТИВНОЇ ПРАКТИКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 163 «БІОМЕДИЧНА ІНЖЕНЕРІЯ»

У відповідності до наказу №290с. від 17.03.2023 року студенти першого курсу факультету енергетики та інформаційних технологій спеціальності 163 «Біомедична інженерія» вперше проходили виробничу конструктивну практику. Майбутні фахівці біомедичної інженерії мали змогу набути практичних навичок на виробничих площах ТДВ «Спеціальне конструкторське бюро медичної електротехніки», ТОВ «Інтермагнетік», Стоматологія «КА-ДЕНТ», КНП «Дитячий медичний центр» Кам'янець-Подільської міської ради.

Здобувачі вищої освіти на обладнанні Стоматології «КА-ДЕНТ», КНП «Дитячий медичний центр» ознайомилися з роботою та особливостями сучасного діагностичного, хірургічного та фізіотерапевтичного обладнання

З конструктивним виконанням різних типів датчиків, схемотехнікою діагностичних оптичних та ультразвукових приладів, особливостями проведення технічного обслуговування технологічного обладнання студенти мали змогу ознайомилися в лабораторіях ТДВ «Спеціальне конструкторське бюро медичної електротехніки» та ТОВ «Інтермагнетік». Виробнича конструктивна практика викликала велику зацікавленість. Зібрану інформацію в подальшому майбутні фахівці будуть використовувати для виконання курсових та дипломних робіт.

 

Доцент кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту

Віктор ДУБІК.