До Дня добровольця… Не заради орденів, а за покликом сердець...

…саме вони – добровольці української землі, стали ключовим елементом в боротьбі за незалежність України під час Революції гідності та на сході країни під час повномасштабного вторгнення росії.

Український доброволець – це приклад справжнього героя, що здатен змінювати світ на краще.

Свято на честь українських добровольців відзначається в Україні 14 березня, починаючи з 2017 року. Дата вибрана не випадково, адже саме цього дня 2014 року розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, коли понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях. Це свято воїнів, які сьогодні пліч-о-пліч з армією стоять на смерть заради перемоги над російським агресором.

Низький уклін усім, хто  є прикладом для інших людей, робота яких  заохочує інших долучатися до добрих справ. Ви допомагаєте зберегти та зміцнити спільноту, в якій живете, і покращуєте життя тих, хто знаходиться в найбільш вразливому стані.

Ми  шануємо та поважаємо добровольців, які віддали своє життя заради мирного майбутнього та захисту своєї країни. Хай пам'ять про них буде вічною, а їхній героїзм і мужність надихає нас на подальші досягнення та захист наших цінностей.

Слава Україні!

Героям Слава!