Для здобувачів вищої освіти ЗВО "ПДУ" в рамках тижня громадянського суспільства був проведений семінар на тему "Дотримання академічної доброчесності"

14 вересня 2023 року у ЗВО «Подільський державний університет» відбулися загальні збори для здобувачів вищої освіти, у яких взяли участь викладачі кафедри української мови У.В. Чайковська та І.О. Назаренко.

 

На засіданні зокрема порушувалося питання важливості академічної доброчесності під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності. Назаренко І.О. ознайомила присутніх із поняттям академічної доброчесності, його складовими, видами порушень та відповідальністю за порушення, наголосила на тих компетентностях із академічної доброчесності, що їх має набути студент під час навчання.

Головною думкою виступу стала теза освітнього омбудсмена України: «Найважливіше те, що про академічну доброчесність важливо не просто говорити, а й навчатися жити доброчесно на практиці та виховувати в собі сміливість відстоювати своє право на справедливе доброчесне освітнє середовище».

Інна НАЗАРЕНКО