«Твоя професія – твоє майбутнє»

Під час благодійної патріотичної акції в підтримку ЗСУ з нагоди храмового свята с. КОЛИБАЇВКА, у Колибаївському будинку культури із молоддю села, кандидат ветеринарних наук, доцент, асистент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії

ЗВО "Подільський державний університет" Тетяна ЗАХАРОВА провела пофорієнтаційну роботу із учасниками заходу.

Для молоді села, було висвітлено інформацію про: здобуття вищої освіти за спеціальностями, перелік складових конкурсного балу.

Під час спілкування учасники заходу отримали детальну інформацію про те, що здобувачы університету можуть паралельно здобути військове звання офіцера запасу, проходити стажування за кордоном у провідних підприємствах країн Європи, Північної Америки та Океанії.

Діти та їх батьки мали можливість ознайомитися про особливості та переваги навчання здобувачів у ЗВО "Подільський державний університет", а саме: участь у міжнародних наукових і навчальних програмах, практиках та можливості реалізації своїх творчих і спортивних здібностей.

Бажаючим навчатися в ЗВО "ПДУ" надано контакти приймальної комісії

Доцент Тетяна ЗАХАРОВА