Тренінг із розробки завдань для ЄДКІ

На базі науково-методичного центру "Вищої та фахової передвищої освіти" проходять онлайн тренінги з роботи на платформі з розробки та рецензування тестових завдань для єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина». Під час тренінгу розглядаються питання таксономії, основні вимоги до конструювання тестового завдання тощо.
З початку року це вже четверта онлайн зустріч в якій беруть участь науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, а загалом тренінги проводяться з минулого навчального року. У травні 2021 року був проведений апробаційний всеукраїнський ЄДКІ, в якому взяли участь здобувачі другого рівня вищої освіти випускних курсів спеціальності 211 «Ветеринарна медицина». Наразі проводиться робота зі складання та рецензування тестових завдань для атестації здобувачів другого рівня вищої освіти, яка здійснюватиметься у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Заступник з навчальної роботи
Факультету ветеринарної медицини
та технологій у тваринництві ЗВО «ПДУ»
Світлана ЛАЙТЕР-МОСКАЛЮК