Студентський workshop з параклінічних дисциплін

23 жовтня студенти та науково-педагогічні працівники кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології, ПДАТУ провели студентський workshop з параклінічних дисциплін, на якому розглядали основні аспекти вивчення морфологічних дисциплін.

У заході прийняли участь здобувачі вищої освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національного університету «Львівська політехніка».

Співробітники  кафедри підготували для гостей змістовну екскурсію музеєм «Анатомії», «Зоології» та «Патологічної анатомії» (асистенти Євген ПЛИВАНЮК, Валентина ЧЕПУРНА).

В рамках workshop для майбутніх лікарів ветеринарної медицини провели круглий стіл (доцент Роман КАСПРОВ), на якому здобувачі вищої освіти мали можливість обмінятися досвідом вивчення параклінічних дисциплін.

Згодом, учасникам заходу було презентовано цікаву доповідь,  щодо анатомічних особливостей екзотичних тварин з розділу «Опорно-рухового апарату» (доцент Любов САВЧУК) та проведено вікторину з дисциплін «Анатомія свійських тварин» та «Фізіологія тварин».

На завершення, провели інформативну презентацію про наш університет і факультет ветеринарної медицини та технологій у тваринництві (асистенти Світлана ЛІЩУК, Володимир ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ).

Завідувач кафедри нормальної та патологічної морфології
Любов САВЧУК