Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства внутрішньої патології та хірургії 20 грудня 2021 року

20 грудня 2021 року кандидат біологічних наук, асистент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Олександр БОДНАР разом із завідуючим відділенням ветеринарної медицини, викладачем вищої категорії БЛАГИМ Романом Степановичем організували та провели он-лайн зустріч між науково-педагогічними працівниками нашого університету та студентами Рогатинського державного аграрного коледжу із профорієнтаційною метою.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо освітньої діяльності факультетів та інститутів, які входять до складу ЗВО «ПДУ», також випускників коледжу поінформували щодо особливостей вступної кампанії 2022 року, переліку спеціальностей, за якими можна отримати освіту у нашому університеті.

У ході жвавого та цікавого діалогу у студентів коледжу виникло багато запитань, зокрема, щодо переліку конкурсних предметів, умов проживання у гуртожитку, оплати за навчання на контрактній основі тощо. Відповіді на всі запитання, які прозвучали під час зустрічі, надавав декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Віктор ГОРЮК.

Завідувач кафедри ветеринарного акушерства,
внутрішньої патології та хірургії,