Профорієнтаційна робота факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві на фестивалі «ГуморFest»

23 жовтня у міському Будинку культури пройшов фінал Кам'янець-Подільського шкільного фестивалю гумору «ГуморFest». 350 глядачів святкового залу – учасники проекту, їхні батьки, гості та організатори жваво та емоційно відзначали свято гумору та дитячих емоцій. Цей культурно-мистецький проєкт для розвитку дітей з гумористичним напрямом було організовано та проведено громадською організацією «Зоряний дім» (Star House), за підтримки Українського культурного фонду та крауфандингової платформи «Велика Ідея».

Учасники обирали собі тренерів, серед яких були відомі кам'янчани та представники «Ліги Сміху». Зокрема, членом журі та тренером однієї з дитячих команд була асистент кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві ПДАТУ Світлана ЛІЩУК.

Під час підготовки і проведення фестивалю Світлана Георгіївна неодноразово проводила  профорієнтаційну роботу серед школярів випускних класів міста Кам'янця-Подільського (школи № 12 та №17), а також серед молоді та їхніх батьків з міста Одеси, Берегомету, Хмельницького та Хотина. Зокрема, були роздані рекламні буклети, проведено невеличке бліц-опитування та приватні бесіди, а також презентовано рекламний ролик нашого закладу вищої освіти.

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ