Професійний вибір

Профорієнтаційна робота – невідривна складова навчального процесу, тому завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології, доцент Віктор ШУПЛИК та доценти кафедри Віта БУЧКОВСЬКА, Юлія ЄВСТАФІЄВА провели роботу в Грушківському ліцеї Староушицької ОТГ Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Дружній та привітний колектив, ексклюзивний інтер'єр та учні, які прагнуть до чогось нового та особливого, радо нас зустрічали. Ознайомили їх зі спеціальностями, за якими готують фахівців у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» та умовами вступу на навчання.

Поза увагою не залишилися й особливості навчання здобувачів вищої освіти в університеті, умови проживання в гуртожитку, стажування у кращих господарствах за кордоном, виховні заходи університету. Приємна атмосфера панувала під час нашого спілкування. Ми будемо раді вас бачити у нашій великій родині!

Завідувач кафедри
технології виробництва продукції тваринництва та кінології,
кандидат сільськогосподарських наук, доцент Віктор ШУПЛИК