Навчальний посібник «Кастрація самок» отримав спеціальну відзнаку

За результатами Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології» за 2021 рік навчальний посібник «Кастрація самок» доцента Олександра СТЕПАНОВА отримав спеціальну відзнаку «Інноваційне видання».

Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології» проводиться з метою популяризації наукових і методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, отриманню здобувачами якісної вищої освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці.

Конкурс проводиться на базі Сумського національного аграрного університету у таких номінаціях: соціо-гуманітарні та економічні науки; інженерно-технологічні науки; агробіологічні науки та ветеринарні науки; електронне видання.

Вітаємо Олександра СТЕПАНОВА з цим досягненням та бажаємо йому нових наукових здобутків!

Відповідальний за наукову роботу
факультету ветеринарної медицини і