Наукові здобутки обдарованої молоді Хмельниччини

Вже багато років науково-педагогічні працівники Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» беруть участь у науково-дослідницькій діяльності учнівської молоді Хмельницької області та тісно співпрацюють у питаннях підготовки та написання науково-дослідницьких робіт учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України.

Сьогодні наша рідна Хмельниччина славиться науковими здобутками, а особливо приємно, коли це талановита та обдарована молодь. За останні роки рівень охоплення науково-дослідницькою діяльністю учнівської молоді зріс майже втричі.

Під час проведення ІІ етапу конкурсу у відділенні екології та аграрних наук, секції ветеринарія та зоотехнія (об'єднана) та лісознавство, журі у складі голови комісії Анатолія Васильовича ДИМЧУКА, членів – Юлії Миколаївни ЄВСТАФІЄВОЇ та Романа Васильовича КАСПРОВА визначило переможницею ученицю 11 класу Хмельницького НВК №4 Софію Юріївну САВИЦЬКУ.

У цьому році Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук було організовано онлайн-зустрічі з переможцями II етапу конкурсу, їх науковими керівниками та головами журі для надання консультацій щодо робіт, і вже на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу Софія САВИЦЬКА посіла І місце.

А нещодавно отримали ще одну приємну звістку, що Софія взяла участь в Міжнародному конкурсі молодих винахідників (International Young Inventors Awards IYIA), який проходив в Індонезії з 26 по 29 листопада 2021 року та здобула III місце. Щиро радіємо разом із Софією та її наставниками. Бажаємо знайти своє покликання у житті, обрати шлях, який приведе до успіху і буде прославляти наш край! Бажаємо незламної віри, творчого натхнення та здійснення мрій!

Дякуємо Малій академії наук за надану можливість бути членами вашої наукової родини!

Доценти кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології
Юлія ЄВСТАФІЄВА та Анатолій ДИМЧУК