VІІІ студентську наукову конференцію «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва» присвячено 105-річчю ЗВО «ПДУ»

14 травня 2024 року кафедрою технології виробництва і переробки продукції тваринництва Навчально-наукового інституту харчових технологій було проведено VІІІ студентську наукову конференцію «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва», для студентів 2-стн та 3 курсів, у підсумок вивчення дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва», спеціальність 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». Цього річ конференцію було проведено до «Дня Науки» та присвячено 105-річчю Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Із вітаннями до учасників конференції та гостей звернулись: директор ННІХТ, доцент Анатолій ДИМЧУК та доцент кафедри Наталія ПУСТОВА, яка розповіла про регламент виступів та виробничі особливості галузі птахівництва сьогодення. Здобувачі вищої освіти у своїх доповідях висвітлювали актуальні питання птахівництва різних галузей: вирощування м’ясних голубів та перепелів, поведінкові реакції птиці на умови утримання, особливості вирощування качок та гусей, перспективні та прибуткові методи переробки підстилки із послідом птиці на добриво, тощо. Доцільно відзначити, цікаві презентації та пізнавальні доповіді підготували студенти: Денис ГНАТЮК, Крістіна КЕЛЬМАН, Марія КОСТЮК, Богдан ЛЕВИЦЬКИЙ.

У підсумок студентської наукової конференції підготовлено матеріали тез доповідей її учасників.

Успішного навчання! Мирного неба і перемоги!

Матеріал підготовлено доцентом Наталією ПУСТОВОЮ