ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ЗДОБУВАЧІВ НА ПІДПРИЄМСТВІ ПП «АВАНТ-АГРО»

Науково-педагогічними працівниками кафедри харчові технології виробництва й стандартизації харчової продукції організовано та проведено виїзні практичні заняття на ПП «АВАНТ-АГРО» для здобувачів освіти ОС «Бакалавр» 4 курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» з метою закріплення теоретичних знань з дисципліни «Машини, обладнання та їх використання при переробці сільськогосподарської продукції» і набуття практичних навичок з роботи та використання сучасного технологічного обладнання для виробництва хлібобулочних виробів у виробничих умовах. Та для здобувачів 1 курсу 181 «Харчові технології» з дисципліни «Основи технології виробництва та первинної переробки сільськогосподарської продукції», які закріпили теоретичні знання з технології приготування різних видів тіста, опари та загальної технології виробництва хліба, а також можливості проконтролювати весь технологічний процес від початку до його завершення у виробничих умовах ПП «АВАНТ-АГРО».

Відповідальними за проведення занять призначили НПП доцентів кафедри харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції : ПІДЛІСНОГО Віталія Володимировича за 4 курс спеціальність 208 «Агроінженерія» і СЕМЕНОВА Олександра Михайловича за 1 курс спеціальності 181 «Харчові технології», ведучих викладачів дисциплін.

ПП «АВАНТ-АГРО» - один із лідерів серед підприємств, що виготовляють хліб та хлібобулочні вироби на сучасному високопродуктивному обладнанні.

Продукція підприємства сертифікована відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування.

Щиро дякуємо головному технологу Ользі ІЩУК, яка розповіла про історію створення та вдосконалення відділень підприємства, нові види асортименту, сучасні зразки обладнання та усі тонкощі технологічного процесу виготовлення хлібобулочних виробів.

Можливість наочно побачити технологічні процеси виробництва розширюють професійне мислення здобувачів. Проведення такого виду практичних занять для здобувачів виявилася дуже цікавими, корисними, теплими та, звісно, з ароматом хлібу. Це надзвичайно важливий та необхідний вид навчальної та організації діяльності, оскільки вже через кілька років здобувачі самостійно розпочнуть свій професійний шлях.

На завершення заняття здобувачі взяли участь у дегустації свіжовипеченої продукції, а керівництвом підприємства вручено сертифікат, що засвідчує здобувачі пройшли курс «Хліб – всьому голова».

Щирі слова подяки висловлюємо керівництву ПП «АВАНТ-АГРО», Андрію ВАНАТУ за надану можливість проведення такого заняття на одне з провідних підприємств з виготовлення хлібобулочних виробів на Заході України.

Підготували матеріал НПП кафедри харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції :

Завідувач кафедри, професор               Тетяна ПРИЛІПКО
Олександр СЕМЕНОВ
Віталій ПІДЛІСНИЙ
Володимир КОСТАШ
Лілія ТКАЧ