МИЛІ. РІДНІ. ЧАРІВНІ.

Шановні, кохані, вродливі, кмітливі, милі, загадкові, веселі, розумні, жартівливі, ласкаві, ніжні, привабливі, найкращі матусі. Багата, красива, мелодійна українська мова, але важко знайти слова, які б виразили всю міру любові і поваги до Вас, любі матері!

 Кожна людина, кожен народ має свої святині. До таких святинь насамперед належить любов до матері, до тієї жінки, яка дала нам життя, яка нас виплекала, виростила і виховала. Мама… Це перше слово, яке з радістю і усмішкою вимовляє дитина. Мама – надлюдські глибини скарбів містить воно! З мами розпочинається наше пізнання краси і мови. У кожної людини стоїть вона початком життєвого шляху, початком доброти.

Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту харчових технологій 4 курсу спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» провели виховний захід до дня матері. Ознайомилися з висловлюваннями відомих людей світу про жінку-матір.

Сучасні жінка може обрати як роль домогосподарки і бути щасливою, так і зробити ту чи іншу кар’єру, отримати професію, стати справжнім фахівцем. Жінка настільки повинна піднятися сама духовно, морально і інтелектуально,  щоб повести за собою. Саме жінка має завжди і в усьому показувати приклад моральності, добра, любові, вірності, терпіння і миротворчості і запалювати своїм прикладом інших.

Жіночі посмішки, слова підтримки і допомоги, дотик теплої долоні до щоки допомагають чоловікам боротися і перемагати. Без жінок усі багатства світу нічого не варті, бо жінка в усі часи славилася своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю. Скільки про неї написано і сказано!

Привітали своїх найдорожчих ясних промінчиків сповнених мудрості, віри та добра, своїх квіточок – матусь.  Ви кращі у світі! Матусі наші!

 

Куратор 4 курсу
спеціальності 204 «Технологія виробництва і
переробки продукції тваринництва»
Юлія ЄВСТАФІЄВА