ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ

17 листопада у ВСП «Кам’янець Подільський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» для здобувачів освіти спеціальності 204«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» було проведено гостьову лекцію на тему: «СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА»

Тваринництво - особлива галузь сільського господарства, стан розвитку якої  вагомо впливає на економічний потенціал АПК країни, на всі сфери суспільного виробництва. Тваринництво забезпечує населення високоякісними, калорійними, дієтичними і вітамінізованими продуктами харчування, а промисловість - сировиною. Екологічне значення полягає в забезпеченні землеробства органічними добривами, внесення у ґрунт яких повертає в природу значну кількість органічної маси, сприяє підвищенню його родючості, вмісту гумусу, розвитку мікрофлори, інтенсифікації ґрунтотворного процесу і кругообігу. 

В ході лекції були розглянуті такі основні питання такі як: склад тваринництва; виробництво продукції тваринництва та сільськогосподарські пояси світу.

Лекція відбулася у творчій та дружній атмосфері, а отримана інформація зацікавила здобувачів освіти, які відчули важливість і перспективність обраної професії. По закінченню лекції здобувачі освіти  взяли активну участь в обговоренні проблемних питань та отримали відповіді на свої запитання. 

кандидат сільськогосподарських наук,
доцент кафедри технологій виробництва і
переробки продукції тваринництва
ЗВО «Подільський державний університет»
Наталія ЩЕРБАТЮК