ДЕНЬ МАТЕРІ

Що найдорожче за все на Землі?

Мамині руки і мамина ласка,

Мамині очі, як зорі ясні,

Мамина пісня і мамина казка.

Сповнене мудрості, віри, добра,

Мамине серце. Як сонце, гаряче,

Лагідне, ніби весняна пора,

Все зрозуміє і все нам пробачить.

Мамо! Матусю рідненька!

Ти мій промінчик ясненький!

Я тебе щиро люблю,

Зіроньку милу мою!

Ти моя радість, надія, любов!

Я це повторюю знову і знов!

12 травня 2023 року Людмилою ПОНЬКО було проведено виховну годину «День Матері» зі здобувачами 2 та 2 СТН курсів спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

20230512_141317

Щороку другу неділю травня весь світ відзначає День Матері.

Мама… Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама. Мама – це наш ангел-охоронець, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем.

З пошани до матері починається Людина. Пам’ятаймо про це, якщо хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виростали милосердними і чуйними людьми. Свічка палкого материнського серця повсякчас освітлює їхню життєву дорогу, тож нехай і вдячність дітей матерям ніколи не буває запізньою.

Святкування Дня Матері – це чудова можливість висловити свою безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

Від усієї душі бажаю всім жінкам-матерям миру, здоров’я, щастя, надійної чоловічої підтримки, родинного благополуччя, взаєморозуміння і тепла від своїх дітей!

Куратор 2 та 2СТН курсів спеціальності
204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
Людмила ПОНЬКО