Триває благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу!»

У Науковій бібліотеці Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» триває благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу!».

Бібліотека отримала від наших постійних дарувальників доктора с.-г. наук, професора кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин – Миколи  БАХМАТА, доктора с.-г. наук, професора кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін – олега БАХМАТА, кандидата с-г. наук, доцента кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин – Василя ВАХНЯКА  сучасні книги, які сприятимуть забезпеченню якості освітнього процесу здобувачів вищої освіти за спеціальностями в галузі сільськогосподарського виробництва.

До уваги студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників представлено сучасну наукову і навчальну літературу аграрного спрямування:

монографії: О.М. Бахмат «Соя - культура майбутнього, особливості формування високого врожаю»; О.М Бахмат «Моделювання адаптивної технології вирощування сої»; «Виробництво та використання органічних добрив» (автори: І.А. Шувар, О.М. Бунчак, В.М. Сендецький, О.Б.  Тимофійчук, О.М. Бахмат, Н.М. Колісник, та ін); В.В. Нечитайло «Селянське господарство фермерського типу в Україні: історія і сучасність».

навчальна література: «Технологічні основи органічного землеробства і рослинництва» (Бахмат М.І., Бахмат О.М., Хмелянчишин Ю.В.);  навчальний посібник А.О. Бабича, М.І. Бахмата, О.М. Бахмата «Соя: агроекологічні основи вирощування, переробки і використання».

Не залишить байдужим читача довідково-біографічне видання «Хто є хто на Вінниччині. Видатні земляки». У праці органічно поєднуються відомості про видатних представників ділової, культурної та наукової сфери з інформацією про відомі  підприємства та установи в галузях економіки, науки та культури.

Щиро дякуємо нашим дарувальникам і запрошуємо усіх ознайомитись із новими надходженнями  у відділі комплектування Наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ».