Продовжує тривати благодійна акція "Подаруй бібліотеці книгу"

У Науковій бібліотеці Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» триває благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу!».

Від наших постійних дарувальників науково-педагогічних працівників кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності докторки економічних наук, професорки – Наталії Корженівської, кандидатки економічних наук, доцентки  кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Алли Печенюк,   кандидатки економічних  наук, доцентки – Нонни Коваль та старшої лаборантки кафедри – Неллі Касап Наукова бібліотека одержала наукову, навчально-методичну літературу з сучасної економіки, економічної історії та розвитку підприємства.

Від докторки сільськогосподарських наук, професорки кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України – Тетяни Супрович та асистента кафедри – Ігоря Чорного Науковій бібліотеці подаровано навчально-методичну літературу: методичні рекомендації, тестові завдання з ветеринарної медицини, вірусології. Видання, що надійшли до фонду бібліотеки дадуть змогу здобувачам вищої освіти поглиблено опрацювати теоретичні матеріали, ознайомитися з існуючими методами лабораторної діагностики вірусних хвороб тварин.

Науковій бібліотеці презентовано 10 примірників книги «Хвороби рідкісних і зникаючих видів рослин, занесених до Червоної книги України» від авторів: доктора сільськогосподарських наук, заслуженого професора Національного авіаційного університету – Миколи Кирика, доктора сільськогосподарських наук кафедри доцент, фітопатології Національного університету біоресурсів і природокористування України – Мирослава Піковського та кандидатки сільськогосподарських наук, доцентки кафедри рослинництва, селекції та насінництва ЗВО «Подільський державний університет» Людмили Вільчинської.

В.о. директора Наукової бібліотеки
ЗВО «Подільський державний університет» – Катерина ГОРАШ