Співпрацюємо з школами та училищами

Згідно з планом проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами та при активній підготовці дирекції Лісоводської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів Городоцького району  Хмельницької області та державного навчального закладу «Лісоводське професійне училище» проведено профорієнтаційну роботу серед учнів.  Директорка  навчально-наукового інституту енергетики, професорка Людмила Михайлова під час зустрічі розповіла про умови вступу з метою навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті за всіма спеціальностями, що є в університеті та перспективи подальшого працевлаштування за обраним фахом.

Було роздано наглядно-інформаційні матеріали про університет, при цьому акцентувалась увага на особливостях  організації працевлаштування за обраною спеціальністю та стажування за кордоном. Учні та батьки цікавились умовами вступу, навчання, проживання в гуртожитку та навчання на військовій кафедрі.

На всі запитання учнів та батьків були дані вичерпні відповіді. Учні виявили зацікавленість у подальшому навчанні в нашому університеті. Зустріч закінчилась плідним спілкуванням не лише з учнями, але й з їхніми батьками.

Завідувач кафедри агроінженерії і системотехніки
доктор філософії в галузі технічних наук, професор
Анатолій Рудь