Розширення наукових горизонтів Подільського державного аграрно-технічного університету: Міжнародна Літня польова школа

Шановні колеги, студенти та аспіранти! З метою посилення міжнародної взаємодії, поширення власних наукових здобутків серед світової аудиторії, закріплення практичних навиків проведення польових досліджень і синхронізації результатів з кращими світовими практиками, запрошуємо до Міжнародної Літньої польової школи "Гірські екосистеми та управління ресурсами", яка буде проходити 19-28 вересня 2021 року в онлайн форматі. Детальна інформація на сайті нашого партнера: www.grassrootsglobal.net

Фасилітаторами проекту виступають відомі науковці-дослідники, які  мають світове визнання та значні здобутки у дослідженні проблем сталого розвитку.

Раді повідомити, що наша громадська організація, в рамках партнерства  з міжнародною корпорацією Grassroots Institute (Канада) є також представленою у даному проекті.

Захід передбачає участь науково-педагогічних працівників як у якості делегатів, які прагнуть розширити свій науковий вплив та видимість досліджень, так і в якості слухачів курсу. Програма Літньої Школи охоплює напрямки: сільське господарство, туризм, економіку, екологію, право, географію, антропологію, біологію, управління ресурсами. До програми можуть долучитися історичні науки та культурологія.

Студентська аудиторія запрошується в якості слухачів. Є можливість отримання сертифікатів. Для слухачів участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням:

Результати досліджень, після відповідної процедури, будуть опубліковані в журналах, які охоплені базами WoS, Scopus та іншими. Перелік журналів:

1. Grassroots Journal of Natural Resources (Низовий журнал природних ресурсів)
    Сайт: www.grassrootsjournals.org
    Охоплення: Web of Science, CABI, EZB, Scilit, EuroPub, IC, WorldCat, FAO-AGRIS, ZDB, WZB, MIAR, OpenAIRE, etc. (Низька плата; щоквартальне видання).

2. Agrobiodiversity & Agroecology (Агробіорізноманіття та агроекологія)
    Сайт: www.grassrootsjournals.org
    Недавній запуск. Охоплення WoS до кінця 2021. Безкоштовна публікація.

3. Journal of Environmental Law & Policy (Журнал екологічного права та політики)
    Сайт: www.grassrootsjournals.org
    Охоплення: HeinOnline, EuroPub, WorldCat, Scilit, OpenAIRE, Crossref, etc.
    Індексація WoS серпень 2021. Безкоштовна публікація.

4. Journal of Policy & Governance (Журнал політики та управління)
    Сайт: www.grassrootsjournals.org
    Індексація WoS серпень 2021. Безкоштовна публікація.

В рамках співпраці з ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» можлива знижка на публікацію.

Тел.: 0968385473

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб. Впевнені в тому, що широка взаємодія із світовим експертним науковим середовищем посилить позиції українських науковців, освітян та студентів, і, своєю чергою, збагатить міжнародну аудиторію вітчизняним досвідом, а також сприятиме вихованню молодого покоління у відповідності до засад сталого розвитку та розбудови соціально орієнтованого суспільства!

Голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»,
кандидатка економічних наук,