Загальні збори студентів Подільського державного університету відновили свій формат роботи

9 листопада 2022 року у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», після дворічної перерви (у зв`язку з пандемією), відбулася традиційна щорічна зустріч здобувачів університету з представниками адміністрації університету та запрошеними працівниками поліції, медиками, психологом.

Збори відкрила проректор з навчальної роботи Ірина ЯСІНЕЦЬКА, передавши вітання від ректора університету, професора Володимира ІВАНИШИН. Ірина Анатоліївна у своєму повідомленні зосередила увагу на особливостях навчальної роботи у ЗВО.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА підкреслила важливість наукової роботи та закордонному стажуванні в університеті.

Капітан поліції Катерина РОДІНА ювенальної превенції Кам”янець-Подільського ГУНП порушила питання особливостей адміністративної та кримінальної відповідальності.

Акушер-гінеколог, лікар «Клініки дружної до молоді» Руслана РОМАНИШИНА детально розповіла про ознаки та наслідки венеричних захворювань, СНІДу, про наслідки ранніх статевих контактів, небажаної вагітності тощо.

Психолог університету Оксана ЛЯСКА розглянула питання психологічного налаштування на діяльність в умовах війни, наслідки емоційного вигорання людини, формування стресостійкості у важкий період і т.д.

Також перед здобувачами із актуальними питаннями виступили Світлана ЛІЩУК (голова первинної профспілкової організації), Віктор БОРДЮГ (провідний інженер з мобілізаційної роботи ЗВО «ПДУ»), Василь КАЛИНЮК (головний інженер з охорони праці ЗВО «ПДУ»), Наталія УКРАЇНЕЦЬ (директор студентського містечка ЗВО «ПДУ»), Ольга ПРОКОПОВА (директор центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку).

По завершенню виступів, шляхом відкритого голосування, здобувачі обрали студентську Раду гуртожитків, до складу якої ввійшли старости секцій та новообрана голова. Також було оновлено склад Студентського парламенту та одностайно  затверджено нову редакцію "Положення про студентське смоврядування ЗВО "ПДУ"".

Тож побажаємо новообраному складу Студентського парламенту  та Ради гуртожитків натхнення, сил, позитивного налаштування, плідної та результативної роботи.

Директорка центру виховної роботи

і соціально-культурного розвитку Ольга ПРОКОПОВА