Ювілей з багажем у ціле століття

Урочисті заходи з відзначення 100-річного ювілею Подільського державного аграрно-технічного університету відбулося 25 травня 2019 р. Цього року урочистості співпали з традиційною щорічною зустріччю випускників (остання субота травня).

Із вітальним словом виступив ректор, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник України Володимир Іванишин, наголосивши на тому, що наш вищий навчальний заклад за період своєї 100-річної історії пройшов гідний шлях і зумів стати справжньою кузнею аграрних кадрів.

Нині в університеті сформовано висококваліфікований кадровий потенціал – досвідчені фахівці-ентузіасти своєї справи, які передають студентській молоді власні знання, енергію, розум, уміння, які люблять університет і пишаються ним.

Запрошені гості мали змогу відвідати музеї Університету та факультеті, ознайомитися з виставкою художньої та технічної творчості викладачів і студентів структурних підрозділів.

Хочеться відзначити, що процес підготовки до сьогоднішнього свята був тривалим і насиченим, багато вдалося зробити по максимуму наших можливостей, тому варто подякувати всім працівникам, студентському самоврядуванню та усім, хто долучився до організації ювілейного свята.

Зі словами вітання прийшли на свято гості, запрошені, випускники – М. Загородний, В. Кальніченко, В. Мельниченко, М. Сімашкевич В. Сукач, В. Кривак та інші. Університет отримав привітання від закордонних колег – Вєслав  Белявскі, Владімер Сади, Ядвіга Ласка (Республіка Польща), Фатен аль Наджар (Об'єднані Арабські Емірати).

Із творчими номерами завітали до вишу гості з Республіки Польщі, ансамбль пісні і танцю «Долина Дунайці» (м. Новий Сонч), брати Євген та Вадим Гжегожевські, а також випускник агрономічного факультету – актор, музикант, співак Михайло Грицкан.

На святі побували більшість ректорів закладів вищої освіти  України, які з радістю були запрошені до вітального слова.

Ювілейний концерт завершився, але святкування з нагоди сотої річниці з дня заснування та відкриття Подільського державного аграрно-технічного університету тривають.

Прес-центр ПДАТУ