100 років університету: історія і сьогодення

24 травня 2019 р. у Подільському державному аграрно-технічному університеті, в рамках проведення 100-річного ювілею з Дня заснування вишу, відбулася конференція  «100 років університету: історія і сьогодення».

Ректор університету, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Іванишин розпочав роботу пленарної частини. Володимир Васильович коротко розповів про становлення та розвиток аграрного закладу Поділля, підкресливши, що це один із багатших вузів України, так як має чим гордитися, адже славиться 42 Героями: з них двоє (Долинюк Є.О., Ткачук Г.І.), які удостоєні звання двічі Героїв Соціалістичної Праці, 34 – звання Героя Соціалістичної Праці, 6 – удостоєні високого звання Героя України. Під час своєї промови ректор презентував видання нової книги «Подільський державний аграрно-технічний університет 100 років» від минулого до сьогодення: історичний шлях у 100 років,  альбому – історія університету у світлинах, видано ювілейний випуск газети «Вісник університету».

Під час пленарного засідання багато випускників поділилися своїми доповідями-спогадами та особливостями підготовки сучасного фахівця-аграрія.

Друга частина - урочиста, що зібрала в актовій залі почесних гостей – ветеранів, які чимало своїх зусиль та праці поклали задля розвитку та процвітання Подільського державного аграрно-технічного університету.

З теплими словами та подарунками завітали на  свято і високопосадовці, що є випускниками вишу або  іншим чином пов'язані з ним - це Тетяна Іщенко – в.о. директора державної установи НМЦ «Агроосвіта», Савчук Вадим Анатолійович  - заступник міського голови, Сукач Василь Олександрович -голова Кам'янець-Подільської РДА, Віктор Миколайович Кривак - голова Кам'янець-Подільської районної ради, та ін. на свято завітали з музичними вітаннями брати Євген і Вадим Гжегожевські, Чернівецька філармонія, хореографічний колектив Центру дитячої творчості «Горличка».

Вітаємо тебе, наша рідна Alma-mater,на многії та благії літа, втілюй у життя свої плани та задуми, розквітай на благо рідної країни та добробуту всього українського народу.

Прес-центр ПДАТУ