ННІ енергетики: головна мета сьогодні – забезпечення якісної освіти

Головним напрямом роботи в умовах карантину є забезпечення якісної дистанційної освіти. Так, науково-педагогічні працівники кафедри «Енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту» навчально-наукового інституту енергетики використовують платформу дистанційного навчання Moodle, онлайн-платформи Zoom та інші сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Проводять онлайн-консультації та Skype-конференції із студентами спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Доцентом кафедри В.М. Дубіком проведено в online режимі в мережі Skype консультації з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» зі студентами 2-го СТН курсу, з використанням відповідного програмного забезпечення (MathCad, Multusim).

Асистент кафедри О.В. Думанський провів online-заняття в мережі Skype для студентів 3-го СТН курсу з дисципліни "Основи проектування енергетичних об'єктів АПК".

Асистентом кафедри Д.В. Вільчинською проведено консультацію з курсової роботи студентам 3-го СТН курсу навчання освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з дисципліни «Енергозбереження в АПК».

Асистент кафедри О.В. Горбовий провів заняття дистанційно для студентів 2-го СТН курсу з дисципліни "Електронні пристрої в системах керування", детально пояснивши студентам матеріали лекцій і роз'яснивши лабораторний та розрахунково-графічний блок дисципліни.

Пресцентр ПДАТУ