До вшанування Лесі Українки

Цього року відзначаємо 150 років від Дня народження Лесі Українки. Видатна поетеса, письменниця, публіцистка, громадська діячка широко відома за межами рідної для неї України завдяки своєму багатогранному таланту, направленому на служіння людям.

До знаменної дати Державна установа «Український інститут книги» передала у дарунок Подільському державному університету повне академічне зібрання творів Лесі Українки, спеціально надруковане у Луцьку 2021 р.

До 14 томів увійшли всі знайдені на сьогодні тексти письменниці. Відновлено фрагменти й матеріали, вилучені цензурою в попередніх виданнях, додано розлогі текстологічні, історико-літературні та реальні коментарі.

Привертає увагу якість видання: книги оформленні стильно і лаконічно (підготовка макетів здійснено фахівцями видавництв «Комора» і «Смолоскип»), містять потужний науковий апарат у вигляді коментарів та приміток. Такі «дрібниці», як розмір та тип шрифту, наявність закладки, чудові світлини, вишукані елементи декору задовільнять навіть самих вибагливих читачів та книголюбів.

Р. s. Бажаючі ознайомитись з книгами запрошуємо в книгарню університету, де у відділі комплектування діє виставка нових надходжень. Серед них – дві нові книги, присвячені історії та культурі Поділля.

Директор наукової бібліотеки ПДАТУ
Артур Михайлик