Тренінг із надання першої медичної допомоги в клініці Д. Прокопової

Значення першої медичної допомоги важко переоцінити, адже  своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджає розвиток тяжких ускладнень.

Відповідно до плану виховної роботи викладачі кафедри загальнотехнічних дисциплін Руслана Семенишена та Дмитро Скоробагатов під керівництвом сімейного лікаря 13 грудня  2019 року провели тренінг із надання першої медичної допомоги в сучасному, інноваційному центрі, який об'єднує відділення сімейної медицини та відділення косметології - Клініка Д. Прокопової у Кам'янці-Подільському для студентів інженерно-технічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету.

«Вміння в екстреній ситуації врятувати життя людини до приїзду бригади швидкої допомоги, дасть можливість молоді не розгубитися в разі необхідності та цілком вірогідно, допоможе врятувати чиєсь життя» - наголосила сімейний лікар Діана Прокопова. Студентам було детально роз'яснено як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію для надання невідкладної допомоги в екстрених випадках, а також пояснено різницю між особливостями надання допомоги дорослим, дітям і немовлятам. Чимало часу  сімейний лікар приділила  на відпрацювання студентами набутих навичок на практиці.

Загалом, хочеться вірити, що отримані заняття допоможуть студентам стати не тільки фахівцями в своїй сфері діяльності, але і активними громадянами України, які не знаходяться осторонь від чужої біди. Викладачі та студенти ПДАТУ щиро вдячні сімейному лікарю Діані Прокоповій за отримані знання та навики в галузі медицини.

Прес-центр ПДАТУ