Участь науковців університету в міжнародному проєкті

Вітаємо науковців і здобувачів вищої освіти Подільського державного аграрно-технічного університету із отриманням сертифікатів про участь і співробітництво в глобальному проєкті Літньої Польової Школи, ініціатором якого виступили Grassroots Institute (Канада) та його партнери із більше, ніж 70 країн світу: університети, національні природні парки, урядові та громадські інституції.

Ця подія викликала значний інтерес в освітньо-науковому середовищі і набула широкого резонансу та є особливо актуальною в контексті проведення 26-ї сесії Конференції Сторін Рамкової Конвенції ООН щодо зміни клімату 2021 у Глазго.

Акценти Літньої Польової Школи зосереджувались на цілях сталого розвитку та пов'язаних із цим питанням проблемах, в центрі уваги виступали гірські регіони, в тому числі Карпатський, що є особливо актуальним для України та її країн-сусідів. Освітньо-наукова програма проєкту складалася з технічних сесій та органічно поєднувала лекційний матеріал членів факультету-фасилітаторів та доповіді делегатів.

Проєкт отримав значний успіх у науковців, про що можна дізнатися за відео-відгуками наших колег-учасників проєкту (Валерія Нестеренко, Алли Печенюк, Наталії Корженівської, Валентини Борковської) та відео-відгуками здобувачів вищої освіти (Василя Печенюка, Марії Розпутняк, Богдана Яворського) про отриманий досвід.

Детальніше про проєкт можна дізнатися за посиланням.

Запрошуємо до співпраці зацікавлених в отриманні нових знань та обміні досвідом науковців!

Якісні наукові дослідження авторів опублікуються у журналах, які мають широку міжнародну видимість та індексацію:

Grassroots Journal of Natural Resources (Низовий журнал природних ресурсів)
www.grassrootsjournals.org/gjnr

Journal of Policy & Governance (Журнал політики та урядування)
www.grassrootsjournals.org/jpg

Agrobiodiversity & Agroecology (Агробіорізноманіття та агроекологія)
www.grassrootsjournals.org/aa

Journal of Environmental Law & Policy (Журнал екологічного права та політики)
www.grassrootsjournals.org/jelp

Асистент кафедри економіки, підприємництва,