Бурлюк Володимир Володимирович

Науковий ступінь: кандидат військових наук

Вчене звання: старший науковий співробітник

Контактний телефон: 0960735456

E-mail: burluykv@gmail.com

Народився 11 липня 1962 року в м. Жагань Польська народна республіка.

Освіта: вища. У 1983 році закінчив К-ПВВІКУ за спеціальністю "Інженер по експлуатації машин інженерного озброєння". У1989 році Воєнно-інженерну академію ім. Куйбишева В.В., м. Москва.

Кандидатську дисертацію на тему: «Розробка рекомендацій по підвищенню ефективності інженерних заходів оперативного маскування» захистив у 1997 році.

В 2000 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.

Напрям наукового дослідження: «Проблема катастроф і надзвичайних ситуацій на сучасному етапі розвитку суспільства».

Викладає навчальні дисципліни: Цивільний захист

Діяльність:
  • З 1979 по 2005 рік проходив службу в Збройних силах;
  • З 2005 по теперішній час – доцент кафедри охорони праці та фізичного виховання.

Наукові статті:

1. М.М. Сакун, В.В. Бурлюк, А.С.Окіпняк, В.Ф. Нагорнюк та ін./ за редакцією М.М. Сакуна та А.С. Окіпняка. Цивільний захист. Навчальний посібник. – м. Кам’янець-Подільський, Видавництво П.П. «Медобори – 2006» 2015. – 480 с.
  2. Бурлюк В.В., Кирилюк Р.М. Моніторинг НС на Україні за 2013 р. Збірник наукових праць ПДАТУ, №22 с.455-460, 2014 р.
  3. Бурлюк В.В., Окіпняк А.С., Кирилюк Р.М. Моніторинг впливу людини на природне середовище та проблеми охорони природи. Збірник наукових праць ПДАТУ. Вип. 23 – 2015 р.
  4. Бурлюк В.В., Окіпняк А.С., Кирилюк Р.М. Укриття населення в захисних спорудах, як одна з складових «Підвищеної готовності» в Україні. Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми підготовки фахівців аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти» ПДАТУ – 2015 р.
  5. Бурлюк В.В., Окіпняк А.С., Кирилюк Р.М. Моніторинг захисту населення під час застосування технічних засобів мінної безпеки. Збірник наукових праць ПДАТУ. Вип. 24 – 2016 р.
  6. Бурлюк В.В., Окіпняк А.С., Кирилюк Р.М. Організація та вдосконалення навчання з питань БЖД та ЦЗ у вищих навчальних закладах України. Матеріали ХІІ науково-методичної конференції з міжнародною участю «Проблеми підготовки фахівців-аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти», 2016.