Зустріч студентів з представниками мобільного зв’язку Lifecell campus

19 лютого до Подільського державного аграрно-технічного університету завітали представники клубу оператора мобільного зв'язку Lifecell. На заході були присутні члени студентського самоврядування та студенти, яких зацікавили питання стосовно послуг, які надає оператор. Під час зустрічі представник оператора Денис Майданський розповів про тарифні плани та студентський клуб «Campus», який відкриває нові горизонти через знижки та бонуси на навчання, розваги та шопінг.

Компанія надає студентам дуже зручну функцію «Хмарне сховище» за допомогою якого студенти можуть забути про флешки, зберігаючи інформацію в себе на телефоні.

Також Денис повідомив про те, що компанія входить до «Топ-7 роботодавців України» і надає можливість на канікулярний період, кожному бажаючому студенту, змогу спробувати себе в ролі представника їхньої фірми.

Один із студентів поставив актуальне на даний час питання: «Чи буде прокладатися оптичне волокно для надання послуг інтернету, так як це робить кампанія «Київстар»? На що Денис відповів: «Багато міст Європи переходять на користування мобільним інтернетом, забуваючи про модеми та роутери, а тому нашій кампанії немає сенсу це робити». По закінченню зустрічі представник мобільної фірми подарував кожному стартовий пакет послуг для залучення студентів до мобільної мережі Lifecell.

Прес-центр ПДАТУ