ЗАСІДАННЯ РОБОЧИХ ГРУП ПО ОНОВЛЕННЮ ОСВІТНІХ ТА ОСВІТНЬО-НАУКОВИХ ПРОГРАМ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОТЕХНОЛОГІЙ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Добігає кінця тиждень, який на факультеті агротехнологій і природокористування Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», був насичений подіями та зустрічами. Згідно плану, на всіх кафедрах факультету, під керівництвом гарантів освітніх програм Хоміної В.Я., Григор’єва В.М., Овчарука В.І., Ясінецької І.А., М’ялковського Р.О.,  Бахмата О.М.,  працювали робочі групи при участі представників бізнесу, виконавчої влади, наукових установ та нашого студентства.  Проведено обговорення та заслухані пропозиції щодо удосконалення освітніх програм ОС «Бакалавр» та «Магістр», за спеціальностями 201 – Агрономія, 202 – Захист і карантин рослин, 203 –  Садівництво і виноградарство, 206 – Садово-паркове господарство, 193 – Геодезія та землеустрій, 101 – Екологія та ОНП «Агрономія».

Врахування побажань стейкхолдерів допомагає нам реагувати на мінливі потреби ринку праці, а участь здобувачів, дозволяє активному студентству ставати відповідальним партнером, ініціативним, активним учасником діяльності академічної спільноти.

Інформацію підготував

заступник декана з навчальної роботи,

факультету агротехнологій і природокористування

Данило ПЛАХТІЙ