У ПДАТУ вшанували пам'ять Героя України Дмитрія Пагора

19 лютого 2020 минає шоста річниця загибелі активіста Євромайдану, Героя України, Героя Небесної сотні, Дмитрія Пагора – студента Подільського державного аграрно-технічного університету. Вшанувати його пам'ять прийшли студенти, молодь, викладачі та співробітники університету.

Пагор Дмитрій Олексійович – народився 10 квітня 1992 року у селі Хропотова Чемеровецького району Хмельницької області у робітничій родині.

Був дуже веселим, дружнім, душею компанії. Захоплювався футболом, грав за місцеву сільську команду у першості Чемеровеччини. Також дуже любив техніку, сам своїми руками змайстрував собі мотоцикла. Дмитрій навчався у Подільському державному аграрно-технічному університеті в інституті механізації та електрифікації сільського господарства.

Дуже любив Україну, її культуру та історію, був справжнім патріотом своєї Батьківщини, підтримував її в боротьбі за свободу, мав активну громадянську позицію. 19 лютого 2014 року, під час Революції гідності, приймав активну участь у мирному мітингу біля будівлі Служби безпеки України у Хмельницькому, коли з території будівлі по людям раптово була відкрита стрілянина. Дмитрій Пагор отримав важке вогнепальне поранення у голову, закриваючи собою дівчину, і невдовзі помер у лікарні.

Український активіст Євромайдану, боєць Небесної Сотні, Герой України Дмитро Пагор нагороджений посмертно орденом «Золота зірка» та медаллю «За жертовність і любов до України».

Голова первинної
профспілкової організації ПДАТУ