Святий Валентин подарував учасникам позитивні емоції

День усіх закоханих або Валентинів день — одне з улюблених і довгоочікуваних свят, а особливо молоді. Саме з цього приводу 14 лютого 2022р., у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» було проведено три онлайн-заходи до яких долучились усі охочі та бажаючі.

1.Онлайн-флешмоб «VALENTINE'S VIRTUAL FLASHMOB»

У США за традицією з Днем святого Валентина вітають не тільки тих друзів і подруг, з ким знаходяться у романтичних стосунках. У цей день вітають усіх, кого просто люблять — мам, татусів, дідусів, бабусь, друзів. Саме з  такою метою вчора у закладі вищої освіти «Подільський державний університет» відбувся онлайн-флешмоб «VALENTINE'S VIRTUAL FLASHMOB»

Ідея флешмобу полягала в тому, щоб учасники на своїй сторінці у соціальних мережах Instagram і Facebook розмістили командне або індивідуальне фото, відео, короткий танець, пісню у форматі ТікТок, відзначивши офіційні сторінки ЗВО «ПДУ» у соціальних мережах. Захід відбувався у соціальних мережах під хештегом #STVALENTINESDAY. Найкретивніші учасники отримали чудові подарункові сертифікати на двох. У флешмобі взяли участь студенти нашого навчального й найкращими стали: Крістіна КЕЛЬМАН @kristina_1_4_, Анастасія ПІЧКУР @_t.aya__, Христина СКОЧИЛЯС @_gi____rl_sk.

2. Конкурс на найромантичнішу історію «Love is»

10-14 лютого 2022 року в закладі вищої освіти «Подільський державний університет» відбувся Конкурс на найромантичнішу історію в прозі чи відео-історію кохання «Love is…». Для участі необхідно  було розмістити своє відео (історію), заповнивши Google Форму.

Як зазначила директорка Центру виховної роботи і соціально культурного розвитку Ольга ПРОКОПОВА, «найромантичніші історії, що варто відзначити – це відео здобувачки 1 курсу навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Роксолани БІЛЯВСЬКОЇ та здобувачки 4 курсу Факультету агротехнологій і природокористування Богдани БОДНАРЮК, які креативно підійшли у презентуванні «Love is…»».

Переможці конкурсу також отримали чудові подарункові сертифікати на двох.

3.  Майстер-клас «Valentine's Online-Handmadee»

Головний символ Дня святого Валентина — червоне сердечко. Саме такої форми прийнято дарувати листівки — валентинки. Але окрім валентинок символами Дня святого Валентина повноправно вважаються: Купідон, плюшевий ведмедик, а також квіти і шоколадні цукерки. Їх частенько дарують коханим, друзям і подругам, колегам. Однак, найкращим подарунком завжди є оригінальна валентинка, яка зроблена власноруч! Виготовляючи її своїми руками, ми даруємо разом із нею трішечки тепла та світла власного серця.

У День святого Валентина, 14 лютого, під час спеціального онлайн майстер-класу на платформі ZOOM, у студентів нашого закладу була унікальна можливість зробити листівку власними руками. Наша майстриня, здобувачка Навчально-наукового інституту енергетики Подільського державного університету Леся ЧОРПІТА продемонструвала створення креативного сувеніру для близьких і дорогих серцю людей.

Щиро дякуємо первинній профспілковій організації ЗВО «ПДУ» в особі Світлани ЛІЩУК за оформлені подарунки для закоханих пар у День Святого Валентина.

В.о. президента студентського парламенту
Марія КОБИЛЕЦЬКА