Щорічні загальні збори Ради гуртожитків Студентського містечка університету.

 Студентське життя сповна можна відчути, якщо живеш у гуртожитку. Саме тут немісцеві студенти проводять основну частину свого часу і від його комфортності чи некомфортності залежить які саме спогади про навчання залишаться на все життя.

14 вересня 2023 року, за ініціативи первинної профспілкової організації ЗВО «ПДУ» та при підтримці адміністрації університету, у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», відбулися Щорічні загальні збори Ради гуртожитків Студентського містечка університету.

На зборах були присутні  директор студентського містечка університету Наталія УКРАЇНЕЦЬ, заступник директора Студмістечка Руслан КОЛІНЧУК, голова первинної профспілкової організації Світлана ЛІЩУК, президентка Студентського парламенту Роксолана БІЛЯВСЬКА, голова Ради гуртожитків Вікторія ЛАСТАВЧУК, заступники директорів/деканів з виховної роботи, старости поверхів та студентський актив.

На даних зборах було чимало студентів, які активно вели діалог із адміністрацією та обговорили різні проблеми, що стосувалися проживання у гуртожитках та провели вибори старост блоків/поверхів, оновивши таким чином склад Ради гуртожитків.

Директор студмістечката, голова профкому, представники студентського самоврядування ознайомили мешканців, особливо студентів першого курсу, із Положенням про студентський гуртожиток та Правилами проживання в гуртожитку: про обов’язкове дотримання правил техніки безпеки, пожежної безпеки при користуванні електричними і газовими плитами, тощо. Нагадали про дотримання Правил внутрішнього розпорядку університету, звернули увагу, що кожен мешканець повинен підтримувати чистоту і порядок у житлових кімнатах, місцях загального користування, брати участь у всіх інших видах робіт пов’язаних із самообслуговуванням. Наголосили, що необхідно дбайливо ставитись до університетської власності – приміщень, обладнання, майна гуртожитку, в першу чергу до меблів, економно витрачати електроенергію, газ і воду.  Також особливу увагу приділили роз’ясненню студентам про дотримання належної поведінки, а саме забороні приносити і вживати спиртні напої та наркотичні засоби, палити в житлових, робочих кімнатах та місцях загального користування, з’являтися в гуртожитку у стані алкогольного сп’яніння. 

Студенти мали змогу поспілкуватися, отримати відповіді на питання, які їх хвилювали, висловити свої побажання стосовно урізноманітнення форм організації дозвілля в гуртожитку. За результатами першого місяця навчання та проживання були зібрані пропозиції щодо покращення побутових умов у ньому. Сьогодні у гуртожитку проводиться багато змін, які підвищують якість життя студентів. 

 

Інформацію підготувала

голова первинної профспілкової організації

 співробітників і студентів Світлана ЛІЩУК