Політехнічний університет Картахени (Іспанія) радо приймає наших студентів

З 31 січня розпочався новий семестр для студентів, учасників міжнародної академічної мобільності за програмою «Еразмус +». Серед здобувачів вищої освіти європейських університетів також має можливість навчатися і наша студентка 1 року навчання  магістратури, спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Дарина КОВТУНЕНКО.

Перші дні в університеті студенти мали можливість познайомитись один з одним, з викладачами та з університетом в цілому, вони мали змогу відвідувати ознайомчі зустрічі та екскурсії містом. Для кожного здобувача створено електронний кабінет, де можна порівняти кредити та дисципліни наших університетів, дізнатися про оголошення та подальші можливості навчання за програмою академічної мобільності «Еразмус +» в Картахені.

Здобувачі, що навчаються за такими програмами отримують стипендії, що відповідають стипендіям учасників проєктів «Еразмус +», а це в межах 500 – 800 євро на місяць, мають можливість відвідувати визначні місця тих країн, де вони навчаються, в даному випадку Іспанії.

Завдяки європейським програмам та грантам ми маємо нагоду сьогодні забезпечити наших кращих студентів можливостями пошуку себе, як фахівців не тільки на ринку праці України, а й Європи, адже саме відомості щодо академічної мобільності зазначаються в додатках до диплому нашого університету.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної

та міжнародної діяльності, доктор економічних

наук, професор Оксана БЯЛКОВСЬКА