Засідання вченої ради 29 грудня 2023 року

Сьогодні, 29 грудня 2023 року відбулося планове засідання вченої ради Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», в якому прийняли участь 54 члени ради із 67.

Вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» за 2022-2023 н.р. (доп. директор коледжу БІЛЯНСЬКИЙ Юрій Олександрович)
  2. Звіт про наукову діяльність науково-дослідного інституту круп'яних культур ім. Олени Алексеєвої (доп. директор НДІКК ім. О. Алексеєвої БУРДИГА Віталій Миколайович)

В різному вчена рада розглянула питання і одноголосно прийняла рішення:

- рекомендувати до друку Випуск 4, (41) 2023 р. фахового електронного наукового журналу «Подільський вісник: сільське господарство, техніка, економіка»;

- рекомендувати до друку Випуск 1, 2023 р. наукового журналу «Професійно-прикладні дидактики»;

- створити разову спеціалізовану вчену раду для захисту дисертації СІВАК Наталії Вікторівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 Агрономія.

Наступними питаннями вчена рада розглянула та затвердила:

- ряд положень, що регламентують роботу університету;

- план наукових і науково-технічних заходів університету на 2024 рік;

- план науково-дослідних робіт і наукових досліджень в межах робочого часу науково-педагогічних працівників на 2024 рік;

- план науково-дослідних робіт і платних послуг у сфері наукової та науково-технічної діяльності за госпдоговорами на 2024 рік;

- перелік платних послуг у сфері наукової та науково-технічної діяльності;

- звіти про закордонне наукове стажування за проєктом UNIgreen+UA у Варшавському університеті природничих наук (Польща) з 15.09.2023р.-15.12.2023р.:

аспірантки 1 року навчання кафедри рослинництва, селекції та насінництва  спеціальності 201 "Агрономія" СІКОРИ Анастасії Геннадіївни;

аспірантки 1 року навчання кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин спеціальності 201 "Агрономія" КАЧИНСЬКОЇ Ірини Володимирівни;

аспірантки 1 року навчання кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії спеціальності 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" СВЕРГУН Жанни Григорівни;

аспірантки 3 року навчання кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності спеціальності 051 "Економіка" ШЕДЛОВСЬКОЇ Ольги Володимирівни;

• звіти про проходження підвищення кваліфікації у формі дистанційного стажування в Яггелонському університеті в Кракові (Республіка Польща) з 04 листопада по 10 грудня 2023 року наступних науково-педагогічних працівників університету: Місюка Миколи Васильовича, Волощук Катерини Богданівни, Цвігун Інни Анатоліївни, Нісходовської Олени Юріївни, Заходим Марини Володимирівни, Фугело Павліни Миколаївни, Савіцької Світлани Іванівни, Борковської Валентини Вікторівни, Ткач Лілії Вікторівни.

По завершенню засідання, члени вченої ради долучились до Різдвяної благодійної акції «Колядуємо на ЗСУ», яка впродовж тижня проводилась в університеті.

Секретар вченої ради, доцент                              Олена КОБЕРНЮК