Планове засідання вченої ради 28 жовтня 2021 року

28 жовтня 2021 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету у дистанційному режимі, в якому прийняв участь 61 член ради із 65. Вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Про стан і результати роботи адміністративно-господарської частини та підготовка до зимового сезону 2021-2022 н.р. (доп. проректор з навчально-науково-виробничих питань розвитку і адміністративно-господарської діяльності СТРОЯНОВСЬКИЙ Василь Станіславович)
  2. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Шепетівський фаховий коледж» за 2020-2021 н.р. (доп. директор коледжу ДМИТРИК Валентина Володимирівна)
  3. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Снятинський фаховий коледж» за 2020-2021 н.р. (доп. директор коледжу КАЛИТЧУК Іван Васильович).

В різному вчена рада заслухала інформацію завідувача аспірантури та докторантури БЯЛКОВСЬКОЇ Оксани Антонівни та затвердила теми дисертаційних робіт здобувачів вищої освіти ступеня «доктор філософії».

Також, вчена рада розглянула питання і одноголосно прийняла рішення:

• рекомендувати для подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи на другому етапі конкурсного відбору проєктів досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2022 році за рахунок коштів державного бюджету за бюджетною програмою "Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ" (КПКВК 2201040), наступні наукові проєкти:
    «Дослідження енергетичного потенціалу агробіомаси для виробництва твердих палив з покращеними якісними показниками» (керівник Людмила МИХАЙЛОВА, кандидат технічних наук, професор);
    «Теоретичне та експериментальне обґрунтування застосування бактеріофагів при маститі корів» (керівник Юлія ГОРЮК, кандидат ветеринарних наук).
  • рекомендувати для подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи на другому етапі конкурсного відбору проєктів робіт і розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться з 2022 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, науковий проєкт:
    «Використання специфічних бактеріофагів для профілактики та лікування маститу у корів» (керівник Юлія ГОРЮК, кандидат ветеринарних наук).
  • схвалити до друку монографію «Обґрунтування режимів та параметрів обладнання для термічної обробки харчових продуктів». Автори: д.с.-г.н., професор ПРИЛІПКО Тетяна Миколаївна; к.с.-г.н. КОСТАШ Володимир Борисович; к.техн.н., доцент ФЕДОРІВ Віктор Михайлович; к.техн.н. КУЗМІНСЬКА Інна Миколаївна.

Секретар вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук