Закордонне стажування у Польщі

Науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві (Супрович Т.М., завідувачка кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби НПУ, доктор с. г. наук, професор; Желавський М.М. доктор вет. наук, професор; Савчук Л.Б., завідувачка кафедри нормальної та патологічної фізіології та морфології, кандидат с.г. наук, доцент; Керничний С.П. завідувач кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії, кандидат вет. наук, доцент; Лайтер-Москалюк кандидат вет. наук; Трач В.В. кандидат вет. наук) проходять стажування у Варшавському університеті природничих наук, Польща.

Професорсько-викладацький склад Подільського державного аграрно-технічного університету переймає зарубіжний досвід у своїх колег щодо провадження науково-дослідної та викладацької діяльності в галузі ветеринарної медицини.

Прес-центр ПДАТУ