UNIgreen UA Digitalisation & Virtual Campus розпочався в Університеті Альмерії (UAL), Іспанія

Згідно програми UNIgreen UA Digitalisation & Virtual Campus розпочався візит до Університету Альмерії (UAL) в Іспанії асистента кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, доцента Олега Кучера та в. о. завідувача кафедри хімії Тетяни Крачан.

Проректор з міжнародних зв’язків Julián Cuevas та  координатор проекту   UNIgreen Tomás Lorenzana представили учасникам проекту Університет Альмерії, ознайомили із стратегією, діяльністю університету та провели тур територією студентського містечка.  Університет займає активну позицію у побудові міжнародних зв’язків, тут навчаються студенти з різних країн, у тому числі з України.

Відділ міжнародних зв’язків представила María Fernanda Rodríguez, координатор UNIgreen JIC. Під час презентації було обговорено низку питань, що стосуються стратегій проекту та його місця в системі інших проектів міжнародних обмінів. Також було наголошено на актуальності таких взаємодій  в той час, коли Україна є державою, що постраждала від військового вторгнення.

Дана ініціатива є надзвичайно актуальною, оскільки відкриває можливості не лише для ознайомлення викладачів із роботою європейських наукових установ, а й створює додаткові можливості для розвитку нашого університету.

Матеріал підготувала Тетяна КРАЧАН