Участь в інформаційній сесії щодо можливостей участі у програмах ЄС Interreg та URBACT

30 травня 2024 року доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА та доктор філософії, начальник відділу міжнародних зв’язків Анастасія ПОЛІЩУК у м. Хмельницький взяли участь в інформаційній сесії щодо можливостей участі у програмах ЄС Interreg Europe та URBACT, доступ до яких відкрився для України у 2024 році.
Іnterreg – це програма міжрегіонального співробітництва, яка співфінансується ЄС та охоплює 29 країн. Основною метою програми є вдосконалення регіональної політики у декількох напрямках. Серед них «Розумна Європа», «Зелена Європа», «Освіта», «Європа ближче до громад» та інші.
Вітальним словом захід відкрила Голова Хмельницької обласної ради – Віолета ЛАБАЗЮК та побажала усім учасникам плідної роботи. Подія проводилася представниками Українського інституту міжнародної політики спільно з Департаментом координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету міністрів України та за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проєкту «Підтримка запуску програми Interreg Europe/URBACT в Україні». Основними спікерами виступили: Тетяна ТИТАРЧУК – Секретаріат Кабінету Міністрів України, Надія АФАНАСЬЄВА – Директор Українського інституту міжнародної політики та Михайло ОМЕЛЬЧЕНКО – асистент з проєктів Українського інституту міжнародної політики.
Основні питання, що обговорювалися під час заходу:
- Тематичні напрямки Програм ЄС Interreg Europe/URBACT;
- Умови та можливості долучитися до проєктів програми для українських партнерів;
- Корисні поради та практичні рекомендації щодо участі в програмах.

 

Інформацію підготували:
доктор економічних наук, професор,
проректор з навчальної, науково-інноваційної та
міжнародної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА

доктор філософії,
начальник відділу міжнародних зв’язків
Анастасія ПОЛІЩУК