Участь представників ЗВО "ПДУ" у заході E-bridge «Конкурентоспроможність регіонів ЄС: досвід для України» на базі Поліського національного університету

19 травня 2023 року на базі Поліського національного університету (м. Житомир) відбувся захід E-bridge «Конкурентоспроможність регіонів ЄС: досвід для України», що реалізується в рамках проєкту ERASMUS+ Jean Monnet Module «ПОЛІТИКА ЗГУРТУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ».

Відкрили захід з вітальним словом учасникам доктор економічних наук, професор, ректор Поліського національного університету Олег СКИДАН та доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, керівник проєкту Тетяна ЗІНЧУК. Географія учасників надзвичайно широка, адже у події взяли участь здобувачі з різних куточків України та країн Європейського Союзу.

У даному заході взяли участь в онлайн форматі також здобувачі вищої освіти ЗВО «Подільський державний університет» на базі науково-освітнього хабу «Молодіжний простір», що функціонує в університеті:

Віка СВИСТУН – здобувачка 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент»; Юлія КОВАЛЬЧУК – здобувачка 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»; Вікторія ЛАСТАВЧУК – здобувачка 2 стн курсу спеціальності 201 «Агрономія», які представили свої доповіді у вигляді презентацій на тему: «Розвиток євроінтеграційних процесів та сучасні реалії ЗВО "Подільський державний університет"».

Координатором від ЗВО «Подільський державний університет» виступив відділ міжнародних зв’язків. Допомогу та консультації під час підготовки доповідей здобувачами вищої освіти надавали доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА та доктор філософії, начальник відділу міжнародних зв’язків Анастасія ПОЛІЩУК.

Під час заходу відбулися жваві дискусії між учасниками з метою обміну передовим досвідом багатьох закладів освіти різних країн та різних освітніх систем, їх порівняння, доцільність впровадження тих чи інших компонентів в рамках освітнього процесу в Україні для більш ефективної підготовки фахівців відповідно до умов сьогодення.

Начальник відділу міжнародних зв’язків,

доктор філософії