Делегація з Словацької Республіки

Із суботи до понеділка Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» відвідала делегація з Словацької Республіки у складі ректора, професора Університету Данубіус Петера ПЛАВЧАНА та радника ректора, доктора філософії в галузі економіки Університету Данубіус Володимира БАЧИШИНА. Зустрічі відбувалися з метою обговорення налагодження міжнародної співпраці між закладами освіти у напрямку створення спільних освітньо-професійних та освітньо-наукових програм, реалізація спільних міжнародних проєктів, організація обміну науково-педагогічних працівників з метою стажування, створення баз практик для українських здобувачів вищої освіти у словацьких установах.
Зокрема, іноземна делегація відвідала Науково-дослідний інститут круп'яних культур імені О. Алексеєвої, де зберігається близько 1000 зразків колекції світового генофонду гречки, зібраної з різних регіонів світу. Були також представлені нові сорти, які занесені до державного реєстру сортів, придатних на поширення в Україні, а саме: Кам'янчанка, Володар та Калина. Делегація відвідала також університетський Музей хліба, де зберігається велика кількість експозицій хліба та пасок.
Результатом перебування словацької делегації - є ціла низка запропонованих ідей та проєктів, які будуть реалізовані та впроваджені нашими науково-педагогічними працівниками ЗВО "ПДУ" уже з квітня 2022 року.

Начальник відділу
міжнародних зв'язків ЗВО «ПДУ»
Анастасія Поліщук