За результатами проведення Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Освітній простір XXIст.: виклики та перспективи» опубліковано Збірник наукових праць

22 квітня 2021 року кафедрою іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету було проведено Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Освітній простір XXIст.: виклики та перспективи».

Метою даного заходу була наукова дискусія з науковцями, колегами, партнерами, обмін успішним досвідом, викликами та перспективами у сфері освіти і науки, ознайомлення з новими тенденціями педагогічної науки, філології, економіки, історії, філософії тощо, методами та технологіями освітнього процесу, обговорення можливостей подальших наукових розвідок та перспектив для співпраці.

Сумарно на конференцію було заявлено 76 доповідей (100 учасників), з них доєднались до відеозустрічі онлайн – 34 учасника, решта взяли участь у написанні тез конференції.

Наукова проблематика конференції:

• Віртуальний простір в освітньому середовищі сучасного ЗВО.
  • Новітні технології, методики та техніки у викладанні обов'язкових та вибіркових дисциплін сучасного ЗВО.
  • Іноземні мови в контексті модернізації сучасної освіти і науки.
  • Креативне навчальне середовище у викладанні математики, фізики та інформаційних технологій; історії; психології; педагогіки; соціології; політології; філософії; міжнародних відносин та міжнародних економічних відносин; права та інших дисциплін.

Заклади вищої, професійної та середньої освіти, котрі взяли участь у конференції:

• Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (м. Кам'янець-Подільський);
    • Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ);
    • Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава);
    • Технологічний університет (м. Берлін);
    • Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава);
    • Хмельницький національний університет (м. Хмельницький);
    • Херсонський національний технічний університет (м. Херсон);
    • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (м.Чернівці);
    • Кам'янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій (м. Кам'янець-Подільський);
    • Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Кам'янець-Подільський);
    • Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж (м. Кам'янець-Подільський);
    • Хотинський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Хотин);
    • Державний навчальний заклад «Лісоводський професійний аграрний ліцей» (с. Лісоводи).

Варто відзначити високий науковий рівень проведення заходу та широку географію учасників.

Завідувач кафедри іноземних мов
Ірина ГУМЕНЮК