Конкурсний відбір на стипендії Програми ім. Фулбрайта

Дорогі колеги!

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні розпочала новий конкурсний рік.

З початку березня Офіс Фулбрайта працює дистанційно, але продовжує пошук потенційних учасників та працює з новими конкурсантами.

Перші з фулбрайтівських конкурсних відборів відбуватимуться вже у травні та червні цього року.

До 16 травня 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program - cтипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ:

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

До 1 червня 2020 року Програма ім. Фулбрайта приймає заявки на конкурс Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program на 2021-2022 академічний рік - стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців:

На сторінках останнього фулбрайтівського вісника - онлайн-версії та у форматі PDF (у приєднанні) можна знайти інформацію про стипендіатів 2019-2020, котрі перебувають у США за цими програмами.

Детальна інформація про Програму розміщена у вкладеннях. Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору всі зацікавлені можуть звертатися до нашого офісу:

Координатор програми:
Інна Бариш: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; student.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001