Компанія YEDNIST' GROUP запускає стипендіальну програму для студентів аграрних університетів

Компанія YEDNIST' GROUP запускає стипендіальну програму для студентів аграрних університетів 

Вітаємо!

       Запрошуємо до співпраці у проекті  «Зростай з YEDNIST’ GROUP» від лідера вітчизняної галузі кормовиробництва та постачальника комплексних рішень в сфері годівлі, ветеринарного захисту та біобезпеки в тваринництві- компанії YEDNIST’ GROUP.

Мета проекту:

 • Надати допомогу українській обдарованій молоді в отриманні якісної вищої освіти та залучити до бізнес-процесів компанії з  реального сектору економіки.
 • Для кого цей проект:
 • Участь в проекті є соціальною програмою від компанії YEDNIST’ GROUP, яка направлена на підтримку молоді та дає можливість амбіційним і обдарованим студентам отримати матеріальну допомогу на навчання.

 

Рішення про надання стипендії приймається на умовах конкурсного відбору серед студентів 4-го курсу національних вищих учбових закладів, а саме Полтавського державного аграрного університету,  4-го рівня акредитації денної форми навчання за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва». 

Що студентам дасть участь у цій програмі :

 • Студенти можуть отримати щомісячну стипендію для оплати навчання в університеті або будь які додаткові курси і програми для професійного розвитку в межах вибраної спеціалізації.

Стипендіальний фонд буде розподілятися наступним чином:

 • Переможець конкурсу отримає стипендію, загальною сумою 22 000 грн в рік. Ця сума буде перераховуватися щомісяця рівними частинами впродовж навчального року.

Кошти на оплату додаткових навчальних курсів та програм будуть перераховані частинами на особистий рахунок фіналіста в строк та в межах домовленостей між сторонами.

 

Також стипендіати будуть мати можливість під час навчання проходити практику і залучатися до роботи в проектах компанії, а після отримання диплому – мати пріоритет при прийомі на роботу в компанію.

Умови конкурсного відбору:

Відбір учасників програми буде відбуватися у 3 етапи:

1-й етап: збір заявок учасників

На цьому етапі участь в конкурсі можуть прийняти всі студенти, які мають бажання. Для цього необхідно:

 • займати активну громадянську позицію та брати участь в реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом від навчального закладу;
 • підтвердити академічну успішність (надати скан залікової книжки з оцінками попереднього року навчання);
 • заповнити анкету конкурсанта:
  https://www.survio.com/survey/d/N9K0N6M9E3I2Z4E0M

Документи необхідно вислати на електронну адресу компанії YEDNIST’ GROUP: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 01.10.2023.

За результатами наданих документів конкурсна комісія Компанії YEDNIST’ GROUP буде обирати серед стипендіатів претендентів, які найбільше відповідають критеріям програми та запросить відібраних учасників конкурсу, взяти участь у другому турі.

2-й етап: Написання конкурсантами статті за однією із запропонованих організатором конкурсу тем та обрання фіналістів конкурсу.     

Основні теми для написання конкурсних робіт:

 • Бачення ідей подальшого розвитку та трансформування аграрної галузі України в цілому, зокрема кормовиробництва і тваринництва.
 • Тваринництво України після військового періоду - основні тенденції  його подальшого розвитку.
 • Чи може розпочата в Україні земельна реформа вплинути на розвиток тваринництва в форматі створення невеликих господарств чи кооперативів в громадах?

Стаття повинна, перш за все, бути втіленням власних поглядів та думок автора на задану проблематику і написана виключно українською мовою. Обсяг матеріалу повинен складати не менше ніж 5 тис. знаків (обмежень стосовно максимального ліміту немає). Вітається використання автором ілюстративного, графічного та табличного матеріалу. Стаття повинна бути написана саме для участі в цій програмі та не використовуватися в інших проектах.      

Підготовлений та належним чином оформлений учасниками матеріал надсилається на електронну адресу компанії YEDNIST’ GROUP: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Оцінювати роботи буде конкурсна комісія, яка складається із фахівців компанії YEDNIST’ GROUP.

Конкурсанти, які нададуть найбільш змістовні та цікаві роботи, будуть запрошені на фінальний етап конкурсу в форматі дискусії по основних тезах конкурсної роботи та співбесіди конкурсанта з представниками компанії.

Всі учасники, які підготують та надішлють матеріали у відповідності до озвучених критеріїв і не пройдуть до наступного туру, також отримають заохочувальні призи від компанії.

3-й етап: Співбесіда з представниками компанії для прийняття остаточного рішення.

 • Співбесіда з членами конкурсної комісії, яка складається із представників компанії, для студентів Полтавського регіону буде проводитися в офісі компанії. Для більш віддалених регіонів співбесіда буде проведена у форматі он-лайн. Про час та спосіб спілкування учасникам буде повідомлено додатково. За результатами співбесіди буде вибрано фіналістів.

Фінальний етап:

 

Виплати призових коштів будуть розпочаті після оформлення та підписання з переможцями всіх необхідних документів стосовно участі в програмі.

Вручення призів та підписання документів буде відбуватися в центральному офісі компанії. Про дату і місце нагородження фіналісти будуть проінформовані додатково.