Зустріч ректора з колективом Навчально-наукового інституту енергетики

22 грудня 2021 року, до Дня енергетика, ректор Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» Володимир ІВАНИШИН зустрівся з колективом Навчально-наукового інституту енергетики.

Перед зустріччю директор структурного підрозділу, професор Людмила МИХАЙЛОВА продемонструвала напрацювання науково-педагогічних працівників інституту, поліпшення в матеріально-технічній базі інституту, виконані впродовж поточного року.

Володимир Васильович подякував за виконану роботу і висловив привітання співробітникам інституту до Дня енергетика: «Вважаю цей день теж має відношення до Вас, адже Ваш вклад у підготовку високоякісних фахівців спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» є досить вагомим. Мені імпонує, що ледь не в кожному підприємстві енергетичної галузі нашого регіону можемо зустріти випускника університету, про яких чуєш лише позитивні відгуки» - зазначив професор ІВАНИШИН

На завершення ректор побажав усім не зупинятися на досягнутому, працювати над покращенням процесу підготовки фахівців, поліпшенням енергетичної галузі України, яка є ледь чи не найважливішим сектором економіки, і привітав з прийдешніми Новим роком і Різдвом Христовим.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Ольга ПРОКОПОВА