ЖИТТЯ - ЦЕ ЕНЕРГІЯ, ЕНЕРГІЯ - ЦЕ ЖИТТЯ

ЖИТТЯ - ЦЕ ЕНЕРГІЯ,  ЕНЕРГІЯ - ЦЕ ЖИТТЯ

30 травня 2024 року колектив факультету енергетики та інформаційних технологій побував на незабутній екскурсії на СЕС «Ріпна Солар».

Місце розташування: Хмельницька область, с. Ріпна. Загальна потужність: 2,904 МВт. (Ліцензія НКРЕКП №2018 від 21.12.2018 року. Постанова про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТ ЕНЕРДЖІ «РІПНА» № 443 від 29.03.2019 року).

Компанія VITAGRO ENERGY, що входить до Групи компаній VITAGRO, заснована у 2018 році з метою інвестування і розвитку проектів у сфері відновлюваної енергетики в Україні. Свою діяльність компанія розпочала у Хмельницькій області, де побудувала 4 сонячні електростанції загальною потужністю 15,6 МВт. Завдяки СЕС вдалось провести реновацію 30 га земельного фонду у області, створити нові робочі місця, стати  додатковими платниками податків.

        Викладачі факультету енергетики та інформаційних технологій ознайомилися з технологічним процесом роботи сонячної електростанції, режимами та графіками, специфікою отримання електроенергії залежно від погоди та часу впродовж доби.

      Обслуговують сонячну електростанцію працівники, які є фахівцями своєї справи, водночас є надзвичайно цікавими людьми, які відповідально ставляться до своєї роботи. Працівники чергують на робочих місцях цілодобово, свої обов’язки знають чітко.  Одним з таких цікавих і творчих людей є Володимир ТКАЧУК - головний інженер станції, компетентна і обізнана у своєї справі людина, цікавий співрозмовник, який багато розповів нам про  роботу станції. Завдяки цим людям  щодня у наш непростий час ми маємо можливість працювати, навчатися, робити необхідні буденні справи.

Сьогодні компанія VITAGRO ENERGY – це девелопер проектів у сфері альтернативної енергетики: розробка проектів «під ключ», будівництво та управління енергетичними активами.

VITAGRO ENERGY слідує своєму девізу – «Життя - це енергія, енергія – це життя». Ми вдячні робітникам, що працюють тут,  і віримо, що в їх силах та можливостях робити все заради чистого екологічного майбутнього через зміни та трансформацію роботи ринків електроенергетики.

Дякуємо за цікаву екскурсію, досвід і бажаємо успіхів і процвітання у їх праці. Ця незабутня екскурсія стала можливою завдяки нашому стейкхолдеру Петру ЛАБАЗЮКУ, депутату Хмельницької обласної ради, члену фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», керівнику депутатської групи «За безпечне Поділля», члену депутатської групи «Аграрії Хмельниччини», секретарю постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин. Щиро вдячні і сподіваємося на нові відвідування, що допоможуть нашим студентам з вибором фаху та працевлаштуванням.

Завідувач кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту

 Олег ТКАЧ